Vlastnosti systému

Žádná instalace

Jelikož se jedná o webovou aplikaci, jediné co musíte udělat pro to, abyste ji mohli používat, je otevřít si její webovou stránku ať už v počítači, tabletu či telefonu.

Jede to i na mobilu

Všechny moduly jsou uzpůsobeny k tomu, aby je bylo možné ovládat i z mobilního telefonu, tedy svá data máte vždy u sebe.

Žádné hrozby

Sytém je zcela bez virů a nikdy Vám z něj nehrozí žádné nebezpečí, jelikož je generován výhradně z abstraktního kódu a Vašich dat. Žádné nezabezpečené doplňky třetích stran zásadně nepoužíváme

NON-STOP přístup

Aplikace je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Můžete tedy sledovat své procesy třeba i na Silvestra.

Modulární systém

Když se rozhodnete pro WISNET, můžete klidně začít s jedním modulem a když jste spokojeni, můžete si kdykoliv přidat další a další moduly.

Adaptivní rozhraní

Rádi vám rozhraní upravíme pro tablet, mobil, malý notebook, klasický počítač či velkou obrazovku.

Typické moduly informačního systému WISNET

Přestože Vám rádi vytvoříme uživatelské rozhraní na míru, můžeme Vám také nabídnout již hotové moduly, např.:

Technické řešení

Technické řešení
Z technického hlediska je náš informační systém provozován na hardwarové infrastruktuře hostované naší společností, není tedy nutné provádět jakékoliv investice do hardwarového nebo navazujícího softwarového vybavení jako je nákup nových nebo posilování stávajících počítačů-serverů či pořizování nových licencí operačních systémů, SQL serverů a podobně. K provozu je potřeba pouze běžné PC a připojení k Internetu.

Požadavky na Váš hardware

Z hlediska Vaší firmy postačí standardní připojení k internetu, doporučujeme mít k dispozici alternativní zdroj připojení (WiFi, či mobilní data LTE či 5G)

Kompatibilita Mac, Windows, Android

Náš webový informační systém je také možné využívat na počítačích Apple Mac, alternativně na zařízeních jako jsou např. Apple iPhone nebo chytré telefony se systémem Windows Mobile či Android.

Ceny

Níže uvedené ceny jsou cenami standardními, při rozšířenějším obsahu Vašeho informačního systému můžete získat slevu.

199

1 modul měsíčně


Moduly včetně všech příslušných databází jsou hostovány na automaticky zálohovaných zabezpečených serverech.      
1.490

Hodinová sazba


V případě, že Vám nevyhovuje stávající řešení, můžete si objednat řešení vlastní, které může běžet na Vašich serverech ve Vaší firmě.
490

Aktualizace modulů


Pakliže si moduly pronajímáte, je legislativní aktualizace navždy zdarma. Moduly jsou postupně vylepšovány dle Vašeho zadání za stanovenou hodinovou sazbu.